Zawody w czwórboju lekkoatletycznym były ostatnimi zawodami klas 5 – 6. Nasze zawodniczki i zawodnicy rywalizując w biegu na 60m., skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu na 600/1000m zdobyli: chłopcy – brązowy medal, dziewczęta – złoty medal. Dziewczęta, które nie dały szans swoim rówieśniczkom z Gminy awansowały do etapu powiatowego. Zmagania na poziomie powiatu rozgrywane były na stadionie MOSiR w Rumi dnia 19.05.2026r. Wszystkie nasze zawodniczki zaprezentowały wspaniałą formę, bijąc swoje rekordy życiowe, w prawie wszystkich konkurencjach. Zawody były bardzo wyrównane i stały na bardzo wysokim poziomie, a o wynikach końcowych decydowały centymetry i ułamki sekund. Nasze dziewczęta po niesamowitej walce zajęły II miejsce.
Klasyfikacja końcowa:
1. SP w Bojanie
2. SP w Gościcinie
3. SP nr 9 w Rumi
4. SP nr 4 w Redzie
5. SP nr 11 w Wejherowie
Skład zespołu dziewcząt:
1. Amelia Szotrowska
2. Zofia Gołda
3. Wiktoria Kwidzińska
4. Blanka Szypelt
5. Dominika Selonke
6. Julia Wojciechowska
7. Agata Liedigk
Skład zespołu chłopców:
1. Tymoteusz Pohl
2. Bartosz Derewońko
3. Marcel Okroy
4. Paweł Ossowski
5. Michał Sirocki
6. Tymoteusz Burchacz
7. Łukasz Keller
Wielkie gratulacje i podziękowania za wysiłek włożony w reprezentowanie szkoły.
Opiekun: Mariusz Markowski
2026-05-19








