p> W związku z powrotem dzieci klas I - III do szkół prosimy rodziców /opiekunów dzieci, które zadeklarowały korzystanie z obiadów o dokonanie wpłaty do piątku 15.01 w kwocie 40,00 złotych - za 10 dni żywieniowych w m-cu styczniu (posiłek będzie wydawany na podstawie potwierdzenia wpłaty, dlatego dzieci mają mieć mieć go sobie )
Informację o wysokości kwoty za m-c luty zamieścimy 25.01 na stronie szkoły.

W związku z końcem roku oraz koniecznością rozliczenia wpłat za obiady, prosimy rodziców dzieci korzystających w roku 2020 z obiadów w szkole o wypełnienie wniosku o zwrot nadpłaty i odesłanie w formie mail'a na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wyraźne zdjęcie wypełnionego wniosku na nr telefonu 666-232-022. Kwotę zwrotu nadpłaty uzupełni intendent szkoły. Wnioski prosimy przesłać do dnia 18/12/2020 r.
Wniosek do pobrania
KOMUNIKAT

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy o dokonywanie wpłat na obiady za m-c LISTOPAD tylko dzieci klas I - III.
Prosimy śledzić informacje na stronie szkoły.
O zmianach, jeśli takie nastąpią będziemy informować Państwa na bieżąco.

koszt obiadów na miesiąc listopad
koszt na cały miesiąc wynosi 80 zł.(4 zł x 20 dni) wpłat można dokonywać od 25.10 do 30.10

Osoby, które złożyły deklarację zgłaszającą dziecko do korzystania z obiadów przez cały miesiąc i nie posiadają odliczeń za miesiąc wrzesień wpłacają w terminie do 30/09/2020 kwotę 84 zł (za 21 dni szkolnych miesiąca października) na rachunek bankowy szkoły podany w Regulaminie korzystania z obiadów. Pozostałe osoby, które zgłaszały nieobecności proszone są o kontakt telefoniczny w dniach 28-30/09/2020 przed dokonaniem zapłaty. Przypominamy, iż brak wpłaty do 30/09/2020 za miesiąc październik oznacza skreślenie dziecka z listy obiadowej.

Obiady wydawane będą od 07 września 2020r., po uprzednim złożeniu deklaracji u intendenta.

W związku z zaistniałą sytuacją od nowego roku szkolnego 2020/2021 płatność za obiady możliwa będzie tylko przelewem na rachunek szkoły.

Szczegóły w Regulaminie korzystania ze stołówki szkolnej, dostępnym na stronie szkoły.

Dokumenty do pobrania:
Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej i Deklaracja korzystania z obiadów