Lista nauczycieli zatrudnionych w Szkole Podstawowej w Gościcinie – rok szkolny 2019/2020
1. Arciszewska Anna
2. Bagińska Barbara - wychowawca klasy IIIB
3. Bartczak Jolanta - wicedyrektor
4. Bąk Bożena - wychowawca klasy IIID
5. Bergmann Alicja - wychowawca klasy VIIA
6. Brzosko Urszula
7. Cincio Dorota - wychowawca klasy IID
8. Czarnecka Iwona - pedagog szkolny
9. Czepulonis Michalina
10. Czerwionka Ewelina
11. Dominik – Reszke Aleksandra - wychowawca klasy IIA
12. Dopke Dorota - wychowawca klasy IVD
13. Drogosz Sylwia - wicedyrektor
14. Dzienisz Teresa - wychowawca klasy VH
15. Eikmann Katarzyna
16. Formela Arleta - logopeda
17. Fryca Zdzisława - wychowawca klasy IC
18. Gabiga Zuzanna
19. Hennig Mieczysława - wychowawca klasy IB
20. Jeziorna Anna
21. Józefowicz Agata
22. Kalina Anna
23. Kalinowska Dorota - wychowawca klasy VIIIE
24. Kantypowicz Jolanta
25. Klimek Marta - wychowawca klasy IVB
26. Kobiela Joanna
27. Krampa Elżbieta
28. Krause Joanna - wychowawca klasy IIIA
29. Królak Iwona - wychowawca klasy VD
30. Krzemińska Marzena - wychowawca klasy VIB
31. Krzyżostaniak Karolina - wychowawca klasy IIE
32. Kubiak Wioletta
33. Kupska – Seroczyńska Lidia - wychowawca klasy VIIB
34. Lademann – Macijewska Alicja - wychowawca klasy IIB
35. Lesner Alicja
36. Liedigk Elżbieta - wychowawca klasy VIIIB
37. Listewnik Piotr
38. Łączyńska Alicja - wychowawca klasy IA
39. Malinowski Arkadiusz - dyrektor
40. Małachowska Anna
41. Markowski Mariusz
42. Matuszczak Danuta
43. Meyer – Seroczyńska Danuta - wychowawca klasy VIIIC
44. Mielewczyk Aleksandra - wychowawca klasy OB
45. Miłosz Beata - wychowawca klasy IIIC
46. Miotk Anna - wychowawca klasy VIC
47. Miotke Justyna - wychowawca klasy VIIIF
48. Mrozowska Aleksandra
49. Myszk Kamila - wychowawca klasy VIID
50. Myślisz Martyna - wychowawca klasy VB
51. Nagórski Mariusz
52. Nerowska Katarzyna
53. Okroj Joanna - wychowawca klasy IVC
54. Olszewska – Kurpet Natalia- logopeda
55. Papis Teresa
56. Pobłocka Kinga - wychowawca klasy OD
57. Pranczk Teresa
58. Ptak Anna
59. Rogocka Tatiana - wychowawca klasy IIC
60. Runtz Wioleta - wychowawca klasy VIE
61. Rusakow Olga - wychowawca klasy VIIC
62. Rzym Marzena - wychowawca klasy VA
63. Stepień Patrycja 64. Szewczyk Joanna - wychowawca klasy OC
65. Szturgulewska Agata
66. Szumny Waldemar - wychowawca klasy VID
67. Walczak Magdalena - wychowawca klasy ID
68. Walczak Mariusz
69. Wałek Michalina
70. Wawrzyn – Bieryło Urszula
71. Wesoły Danuta - wychowawca klasy OA
72. Wiśniewska Wioletta - wychowawca klasy VIIID
73. Wocial Honorata
74. Wojciechowska Marta
75. Wolniak Hanna - wychowawca klasy VE
76. Złota Małgorzata
77. Żaczek Wiesława - wychowawca klasy IVA

Wykaz pracowników administracji i obsługi

1. Bianga Ewa
2. Bianga Paweł
3. Bichowska Krystyna
4. Bochentin Anna
5. Daszke Joanna
6. Gierjatowicz Elżbieta
7. Grzechulska Jolanta
8. Hirsz Grażyna
9. Jaszke Beata
10. Klas Mirosława
11. Kolp Bożena
12. Kowalewska Janina
13. Kwiatkowska Lucyna
14. Langa Elwira 15. Miotk Ryszard
16. Najmuła Bożena
17. Piankowska Kinga
18. Szczypior Angelika
19. Witbrot Grażyna