Dnia 13 i 14 maja odbyły się Gminne i Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt. Podczas rywalizacji na poziomie gminnym zespoły reprezentujące naszą szkołę zaprezentowały się bardzo dobrze. Obie nasze reprezentacje wygrały wszystkie mecze i uzyskały prawo startu w rozgrywkach powiatowych.
W mistrzostwach powiatu reprezentacja chłopców musiała uznać wyższość rywali i zakończyła zmagania na etapie grupowym. Lepiej poszło dziewczętom, które wygrywając etap grupowy, awansowały do półfinału, tam niestety zabrakło szczęścia – porażka 5:4 w rzutach karnych. W meczu o brązowy medal nasza drużyna pewnie zwyciężyła i cieszyła się z III miejsce w Powiecie Wejherowskim.
Skład zespołów:
Dziewczęta
1. Agata Nawrocka
2. Alicja Sobczak
3. Julia Gajewska
4. Zuzanna Miszka
5. Maja Cemka
6. Zofia Hinz
7. Nadia Okroy
8. Agata Lesner
9. Rozalia Dziecielska
Chłopcy
1. Paweł Darznik
2. Jacek Szczypior
3. Szymon Sekida
4. Igor Bach
5. Cezary Dawidowski
6. Bartosz Rhode
7. Eryk Jasiński
8. Ernest Jasiński
9. Jakub Nawrocki
10. Fabian Wicki
11. Nikodem Głombiowski
Opiekun: Mariusz Markowski


