6 października uczniowie klas 2b i 3e wybrali się na wycieczkę do ZOO w Gdańsku. Podczas spaceru po ogrodzie zoologicznym dzieci miały okazję zobaczyć wiele gatunków zwierząt z różnych części świata – między innymi lwy, żyrafy, słonie, pingwiny i małpy.
Najwięcej emocji wzbudziła obserwacja lwów oraz małp z bliska. Po zwiedzaniu uczniowie odpoczęli i spędzili miło czas w gronie rówieśników.
Wycieczka była nie tylko świetną zabawą, ale także ciekawą lekcją przyrody. Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni i pełni wrażeń!
2025-10-06










