Niezapomniana przygoda, przełamywanie własnych ograniczeń, skuteczna integracja zespołów klasowych i ruch na świeżym powietrzu. Właśnie tak uczniowie klasy V a i VI d spędzili trzy dni na biwaku leśnym w Miechucinie. Ten niezapomniany czas, pod opieką opiekunów: Pani Anny Miotk, Doroty Cincio, Alicji Bergmann i Kamili Myszk na długo zostanie w sercach uczestników.
Niestandardowe gry i zabawy w terenie umożliwiły nie tylko zdobywanie wiedzy o otaczającym nas środowisku, ale też uwrażliwiły uczniów w kwestii okazywania empatii, tolerancji i udzielania wsparcia przy wykonywaniu, jak to mówi organizator, zadań trudnych, trudniejszych i najtrudniejszych. Dzięki współpracy i zaangażowaniu całego zespołu klasowego, wszystkie zadania zostały zaliczone.
Pośród wielu różnych aktywności, takich jak wspinaczka na ściance, budowanie samolotu do niezwykłych podróży po obszarach naszej wyobraźni, zjazd na tyrolce, czy też przechodzenie po moście linowym, najbardziej zapamiętane zostaną przeprawa przez bagno i nocne podchody przy blasku światła latarki.
Z pewnością będziemy polecać to niezwykłe miejsce i cytując uczestników dobrze wspominać „najlepszy biwak ever”!