Mijający rok szkolny 2019/2020 był dla naszej klasy czasem pełnym różnych wrażeń. Wzięliśmy wspólnie udział w wielu ciekawych spotkaniach, wydarzeniach oraz wycieczkach.

Przez cały rok szkolny, regularnie uczestniczyliśmy w zajęciach realizując program "Bieg po zdrowie", który miał na celu uświadomienie nam skutki palenia tytoniu i jego niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Włączyliśmy się również do szkolnego programu promującego zdrowe odżywianie. Przygotowaliśmy oraz zaprezentowaliśmy własne stanowisko, na którym koleżanki i koledzy mogli częstować się pysznymi "jesiennymi przetworami" domowej roboty.

Mieliśmy także okazję pojechać do Muzeum Morskiego w Gdańsku, gdzie mogliśmy poznać i "dotknąć" technologii wykorzystywanej do urządzeń morskich oraz uczestniczyć w lekcji warsztatowej, podczas której poznaliśmy między innymi czym jest gęstość wody i jak powstaje chmura.

Niezwykłym przeżyciem był również nasz udział w konkursie czytelniczym zatytułowanym "Mikołajek super kumpel", gdzie mieliśmy okazję wykazać się naszą wiedzą ze znajomości lektury.

Ciekawie spędzaliśmy czas na lekcjach wychowania fizycznego oraz w trakcie zajęć wychowawczych. Przygotowywane przez nauczycieli gry, zabawy i ćwiczenia pomagały nam w integracji. Naszą klasę połączyła m. in. nauka jazdy na łyżwach oraz aktywny udział w warsztatach, przy licznych dyskusjach, tworzeniu plakatów, czy scenek na temat przyjaźni.