W piątek 29 listopada przedszkolaki z grup 0 b i 0 d wraz z wychowawczyniami: A. Mielewczyk i K. Pobłocką przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci mogły pobawić się we wróżenie przyszłości – tej bliskiej, jak i bardzo odległej. W czasie zabawy i tańca znalazł się również czas na słodki poczęstunek. Ten magiczny dzień był okazją do zapoznania się z tradycjami andrzejkowymi oraz wpłynął na integrację grupy.

Natomiast w piątek 6 grudnia dzieci odwiedził Święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem, Elfem. Przedszkolaki z zainteresowaniem wysłuchały ciekawych historii opowiedzianych przez Mikołaja, wspólnie zaśpiewały kolędę, a na koniec zostały obdarowane upominkami. Było to dla nich emocjonujące przeżycie.