Mamy Samorząd!!!
Wczoraj w naszej szkole był ważny dzień!
Odbyły się wybory do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!
Kandydowało aż 13 osób i to nie tylko z najstarszych szóstych i siódmych klas! Wielu uczniów reprezentowało młodsze klasy, w tym czwarte.
Gratulujemy wszystkim kandydatom, bo chociaż nie wszyscy wygrali, to plakaty i obietnice wyborcze były naprawdę biecujące.

Wyniki głosowania kształtują się następująco:
1. Wiktoria Patocka – 55 głosów
2. Klaudia Pieper – 31 głosów
3. Daria Materak – 25 głosów
4. Karolina Mayer -22 głosy
5. Roksana Bach - 14 głosów
6. Nadia Hatalska – 12 głosów
7. Aleksander Kruszyński – 11 głosów
8. Paulina Stenka – 11 głosów
9. Kacper Styn – 8 głosów
10. Klaudia Kasprowicz – 8 głosów
---------------------------------------------------------------------
11. Kacper Czernwałów – 4 głosy
12. Wiktoria Styn – 1 głos
13. Magdalena Klewer – 0 głosów

Pierwszych osiem osób stanowi Radę Samorządu Uczniowskiego
Gratulujemy!!!

Materiał filmowy

"Dziękujemy Wam za wsparcie akcji „DZIEŃ CHŁOPAKA” Samorząd Uczniowski"
Tak było w piątek…


"No jak?"
"Jak wygrać wybory do SU ???"- to pytanie w kilkunastu uczniowskich głowach kłębiło się przez dobrych kilka dni, kiedy to w naszej szkole trwała kampania wyborcza. Kandydaci przygotowali plakaty, ulotki, na których zapisali kilka słów o sobie i najważniejsze postulaty programu wyborczego. Kandydaci prześcigali sie w swoich pomysłach i obietnicach... a wszystko po to, by przekonać do siebie wyborców, zdobyć szkolne głosy i wejść do Rady Samorządu Uczniowskiego.Na powitanie...
W piątek 15 września, odbył sie pierwszy apel porządkowy w naszej szkole. Podczas niego, przedstawili się nam opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, którymi w tym roku szkolnym są Panie Anna Miotk i MAłgorzata Złota oraz Panowie: MAriusz MArkowski i Waldemar Szumny. Opiekunowie przypomnieli nam o tym, czym jest Samorzad Uczniowski, kto go tworzy i jakie są jego zadania i cele do realizacji oraz poinformowali nas jakie dokumenty regulują jego pracę. Zostaliśmy zaznajomieni z terminarzem wyborów do SU. Ponadto, omówiono bieżące sprawy porządkowe związane z naszym bezpieczeństwem, zachowaniem i funkcjonowaniem na terenie szkoły.